Obsluha lanové dráhy

Popis pozice

Vaším hlavním úkolem bude zajistit bezpečnou přepravu cestujících a podílet se na údržbě zařízení lanové dráhy. Naučíte se lanovku nejen řídit, ale i servisovat.

Náplň práce

  • Obsluha lanové dopravy a řízení lanové dráhy ve všech režimech (ruční, automatický, nouzový)
  • Diagnostika mechanických závad lanové dráhy a souvisejících strojních zařízení
  • Provádění pravidelných kontrol, prohlídek a zkoušek lanové dráhy
  • Kontrola provozuschopnosti lanové dráhy, podpěr a uložení lan, pravidelné kontrolní obchůzky s výstupem na podpěry, provádění zkušebních jízd
  • Provádění stanovené údržby a oprav vlastními silami
  • Vedení provozní dokumentace
  • Organizace a dozor nad nástupem a výstupem cestujících
  • Ověřování klimatických podmínek a vývoje počasí, které mají vliv na provoz lanovky

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání s výučním listem v oboru strojní, stavební nebo dopravní nebo středoškolské vzdělání s maturitou
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Fyzická zdatnost pro práci ve výškách
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Ochota pracovat i o víkendech
  • Zodpovědnost, pracovitost, ochota učit se
  • Trestní bezúhonnost
  • Výhodou praxe v oboru nebo v jiném technickém provozu

Nabízíme

  • Kompletní zaškolení
  • Mzdové příplatky nad rámec zákona
  • Možnost ubytování
  • Práce na hlavní pracovní poměr

Mzdové předpoklady

  • Průměrná nástupní mzda měsíčně od 31.500 Kč

Benefity všech našich zaměstnanců

Výkonnostní a vánoční odměny

4 týdny dovolené + 5 dní placeného volna

Nerovnoměrné roční rozvržení pracovní doby (v letní sezóně více volných dnů)

Celoroční skipas zdarma a dotovaný skipas pro členy rodiny

Slevy v gastro zařízeních, v půjčovně a v obchodě s oblečením

Svoz zaměstnanců v blízkosti areálu (Jáchymov, Ostrov, Kovářská, Vejprty)

Příspěvek na stravu

Firemní značkové ošacení

Pokud vás pozice zaujala, kontaktujte nás na:

kariera@klinovec.cz

+420 604 490 123

Napište nám ;)

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

    Více času na lyžování
    pořiďte si skipas online