Více bublin, více komfortu

Údržba areálu

Popis pozice

Baví tě jezdit na kole po horských stezkách? Hledáme nového člena do naší #TrailPark Crew. Budeš se podílet na údržbě a stavbě na nejdelších flow-trailech v Evropě. Nesmíš se bát fyzické práce, krumpáč a lopata budou tvými dobrými kamarády. Přes zimu se budeš věnovat údržbě celého areálu.

Požadavky

  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Dobrý zdravotní stav
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Kompletní zaškolení
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Práce na hlavní pracovní poměr

Mzdové předpoklady

  • Nástupní mzda 22.000 Kč

Benefity všech našich zaměstnanců

Výkonnostní a vánoční odměny

5 týdnů dovolené

Nerovnoměrné roční rozvržení pracovní doby (v letní sezóně více volných dnů)

Celoroční skipas zdarma a dotovaný skipas pro členy rodiny

Slevy v gastro zařízeních, v půjčovně a v obchodě s oblečením

Svoz zaměstnanců v blízkosti areálu (Jáchymov, Ostrov, Kovářská, Vejprty)

Příspěvek na stravu

Oblečeme vás zdarma tím nejkvalitnějším oblečením

Pokud vás pozice zaujala, kontaktujte nás na:

kariera@klinovec.cz

+420 603 458 682

Napište nám ;)

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

    Ubytování
    na Klínovci