Technik údržby areálu

Popis pozice

Technik údržby areálu zajišťuje v letním období úpravu trailových tratí pro cyklistiku. Podílí se na výstavbě nových úseků tratí a údržbě stávajících tratí. V zimním období provádí činnosti související se zajištěním bezpečnosti lyžařských sjezdových tratí, podílí se na úpravě snowparků a funparků, pracuje na obsluze a drobné údržbě lyžařských vleků a podílí se na organizaci parkoviště.

Náplň práce

Zimní sezóna

  • Obsluha a údržba lyžařských vleků
  • Výstavba a údržba snowparků a funparků
  • Provádění kontrolních jízd za účelem zajištění bezpečnosti sjezdových tratí
  • Organizace parkoviště
  • Odklízení sněhu v zimním období

Létní sezóna

  • Údržba a výstavba trailových tratí
  • Drobné zemní práce
  • Sekání trávy v letním období
  • Provádění kontrolních jízd za účelem zajištění bezpečnosti trailových tratí

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání s výučním listem nebo maturitou
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Dobrý fyzický a zdravotní stav
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Pracovitost, samostatnost, zodpovědnost a ochota učit se
  • Ochota pracovat i o víkendech
  • Samostatná i týmová práce
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Mzdové příplatky nad rámec zákona
  • Vánoční a výkonnostní odměny
  • Kompletní zaškolení
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Práce na hlavní pracovní poměr

Mzdové předpoklady

  • Mzda 26.500 – 28.500 Kč

Benefity všech našich zaměstnanců

Výkonnostní a vánoční odměny

4 týdny dovolené + 5 dní placeného volna

Nerovnoměrné roční rozvržení pracovní doby (v letní sezóně více volných dnů)

Celoroční skipas zdarma a dotovaný skipas pro členy rodiny

Slevy v gastro zařízeních, v půjčovně a v obchodě s oblečením

Svoz zaměstnanců v blízkosti areálu (Jáchymov, Ostrov, Kovářská, Vejprty)

Příspěvek na stravu

Firemní značkové ošacení

Pokud vás pozice zaujala, kontaktujte nás na:

kariera@klinovec.cz

+420 604 490 123

Napište nám ;)

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

    Více času na lyžování
    pořiďte si skipas online