Lázně Jáchymov zahájili sezónu

5.06. 2020

Nová možnost pro sportovně-relaxační dovolenou v údolí Klínovce. Lázně Jáchymov zahájili sezónu.

Tradiční velká událost byla kvůli řádění coronaviru odložena a nikdo nevěděl, jestli k ní tento rok ještě dojde. Zlepšující se situace ovšem dovolila narychlo zorganizovat již 114. ročník zahájení Jáchymovské lázeňské sezóny a náš areál byl jako blízký partner pozván, abychom se toho na přímo zúčastnili.

Na rozdíl od minulých ročníků, kdy slavnost probíhá již v plném areálu, šlo nyní o otevření v pravém smyslu slova. Lázně se ten den totiž poprvé po vynucené pauze otevíraly veřejnosti. Legitimnost tomuto rozhodnutí přidal sám ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, který se po celý den slavností zúčastnil.

Naši zástupci na pódiu vyzdvihli komplexnost služeb pro páry či rodiny s dětmi, které vznikají díky symbióze mezi lázněmi a Skiareálem Klínovec. Zatímco přes den můžete na našich kolech či koloběžkách poznávat unikátní sít upravených a volně klesající lesních stezek v našem Trail Parku Klínovec, večer přímo vybízí k návštěvě lázeňské kolonády, na které se můžete přímo i ubytovat.

V Trail Parku si na své přijdou jak začátečníci preferující pohodovou jízdu lesem, tak rodiny s dětmi, které mohou využít naší půjčovnu terénních koloběžek. Pro zkušenější jezdce nabízíme červené a černé traily, kde už si i trochu zaskáčete.

Ať už zvolíte relaxační či sportovnější variantu, určitě oceníte regeneraci ve vodním světě Agricola, který nabízí plavecký bazén, tobogán, dětské brouzdaliště, a především unikátní saunový důl, kde na Vás dýchne hornická minulost celé oblasti.

 

Více času na lyžování
pořiďte si skipas online