Od září se zavádí povinnost nošení roušek

1.09. 2020

Důležité upozornění

Od 1.9. se k nám bohužel vrací povinnost nošení pokrývky obličeje při cestování prostředky veřejné dopravy, mezi které spadají i lanové dráhy. Víme, že je to nepříjemné, ale prosíme všechny o pochopení a dodržování tohoto nařízení. V opačném případě, bez roušky nebo jiné pokrývky nebude, umožněn vstup cestujícím do prostor nástupiště. Děkujeme, jsme v tom společně.

Wichtiger Hinweis

Ab 1.9. Jeder Sesselliftpassagier ist verpflichtet, eine Gesichtsbedeckung zu tragen. Wir wissen, dass dies ärgerlich ist, aber wir bitten alle, diese Verordnung zu verstehen und einzuhalten. Andernfalls dürfen Passagiere den Plattformbereich nicht ohne Mundschutz oder andere Abdeckung betreten. Danke, wir sind zusammen dabei.

Important notice

From 1.9. every cable car passenger is obliged to wear a face cover. We know that this is annoying, but we ask everyone to understand and comply with this regulation. Otherwise, without a curtain or other cover, passengers will not be allowed to enter the platform area. Thank you, we’re in this together.

Více času na lyžování
pořiďte si skipas online