Parádní víkend v Jáchymově

28.05. 2024

Takových víkendů víc!

Máme za sebou opravdu nádherný víkend plný radosti a zábavy. Veškerý připravený program se vydařil na jedničku a jsme moc rádi, že jste u toho byli s námi. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat a stali se tak součástí, bez které by to nebylo ono.

V sobotu 25.5.2024 jste nás mohli potkat u příležitosti 118. ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZÓNY, kde jsme si pro vás pod Radium Palácem připravili klidovou a zábavní zónu plnou atrakcí a her. Děti nám nakreslily nespočet nádherných obrázků a ještě víc nám jich vybarvily. Dále se mohly vyřádit ve skákacím hradu, vyzkoušet Hugův letní biatlon zakončený střelbou ze vzduchovky nebo zdolat trať plnou překážek na terénních koloběžkách. Všichni byli hrozně šikovní a poradili si se všemi úkoly, které jim Hugo přichystal. Za svou námahu a snahu byl každý patřičně odměněn a my věříme, že jste měli z maličkostí radost.

Na neděli 26.5.2024 se program přesunul na naší domácí půdu ke spodní stanici lanovky Prima Express (Jáchymovská), kde byl pro vás připraven dětský den ve spolupráci s hasiči z Jáchymova. Program byl velmi pestrý a zúčastnili se ho i ostatní bezpečnostní složky České republiky. Vyzkoušeli jste si například střelbu na cíl ze vzduchovky, hašení klasickou ruční džberovkou, lezení na laně nebo jste se mohli svézt na čtyřkolkách. Součástí byla i možnost nahlédnout do různých vozů bezpečnostních složek, otestovat si některé vybavení a zároveň se dozvědět spoustu zajímavých informací o jejich povolání. Za ministerstvo dopravy se zúčastnilo i oddělení BESIP, kteří vám zábavnou formou předali spousty rad a ještě jste za to byli odměněni. Nedílnou součástí některých stanovišť byl i kvíz, složený z otázek a informací, které se v našich životech rozhodně neztratí. Se záchranáři Karlovarského kraje jste si popovídali o bezpilotních systémech a u toho si prohlédli část jejich dronové letky. Zažili jste si jaké je to být vězněm a prozkoumali celý vězeňský autobus. Nechyběli ani kluci z horské služby, kteří se s vámi také podělili o střípky z jejich práce na horách. Po splnění úkolů a návštěvě všech stanovišť na vás čekala dvojí odměna, jednak ve sladké formě na doplnění vydané energie, a také v podobě výletu lanovkou na vrchol Klínovce. Ten jste si již užili dle vlastního uvážení a následně jste se mohli svézt zpět.

Oba dny u toho byl s námi i náš Hugo, který kvůli této příležitosti přerušil i svůj zimní spánek, jelikož tolik zábavy a úsměvů si nenechá nikdy ujít. Musíme především říct, že i on se s dětmi skvěle bavil, bude na ně ještě dlouho vzpomínat a těšit se na další setkání.

Kompletní sbírku fotografií naleznete ve speciálně vytvořené galerii pod odkazem: https://klinovec.cz/fotogalerie/ 📷

Více času na lyžování
pořiďte si skipas online