Perfektní podmínky pro lyžování. Na sjezdovkách stále leží až metr sněhu!

21.02. 2023

Poučeni lednovou oblevou jsme opětovným přípravám sjezdovek věnovali maximální možnou péči. Nedávné deštivé a teplé počasí tak naštěstí nenadělo žádné větší škody. Na páteřních sjezdovkách totiž místy stále leží i více než 1 m sněhu. Dočkat bychom se navíc měli i nového přírodního poprašku a mrazivé teploty nám dovolí i znovu zasněžovat. Před sebou tak máme skvělé lyžařské podmínky.

 

Aktuální stav sjezdovek
Aktuálně se u nás jezdí na více než 25 km sjezdovek a v provozu jsou všechny lanovky. Zajezdit si můžete i na obou našich prémiových sjezdovkách vedoucích do Jáchymova. O parádní lyžovačku je tedy skvěle postaráno.


Příznivá předpověď počasí

Ani tak ale nechceme ponechat nic náhodě. Práce v areálu zdaleka nekončí. Předpověď slibuje jednak pomoc přírodního sněhu, ale také další vlnu mrazivých teplot. Tu chceme využít na další kolo zasněžování a připravit tak pro vás areál do těch nejlepších možných podmínek. Spolehnout se tak i do budoucna můžete na perfektně připravené sjezdovky.

 

Do kdy se bude lyžovat?

Ani letos by neměl být problém udržet alespoň částečný provoz na severních sjezdovkách do velikonočních prázdnin, konkrétně do 9. dubna. Co se bude dít potom uvidíme podle aktuálního zájmu lyžařů a sněhovým podmínkám😊

Hugo Klínovec

Více času na lyžování
pořiďte si skipas online