Připraveni na lyžování? My ANO! Již tuto sobotu…

29.11. 2021

Tuto sobotu 4.12. po roce konečně zase roztáčíme lana. Díky našim úžasným sněhulákům a s dopomocí přírodního sněhu, pro vás finalizujeme modrou sjezdovku Dámská s naší nejnovější lanovkou s vyhřívanými sedadly a oranžovými krycími bublinami. Na ostatních sjezdovkách intenzivně pracujeme a doufáme, že se brzy dostane i ně.

 

Provoz na lanovce Dámská bude probíhat DENNĚ! Zatím se musíme obejít bez očekávané novinky v podobě večerního lyžování na Dámské. První „večerko“ pro vás chystáme na Boží hod Vánoční, tedy 25.12. 2021.

 

Jak bude probíhat kontrola bezinfekčnosti?

Z důvodu nařízení vlády mohou bohužel lyžovat pouze občané, kteří se prokážou jakýmkoli certifikátem o prodělání nemoci či očkování. Tato povinnost se nevztahuje na osoby mladší 12 let. Děti mezi 12 a 18 rokem mohou kromě certifikátu o prodělání či očkování použít PCR test, který není starší než 72h.

 

První možností je klasický nákup na pokladně. Zde bude kontrola probíhat podobně, jak to již znáte například z restaurací. Certifikát můžete mít s sebou v mobilu nebo vytisknutý. Věříme, že kontrola bude rychlá a odbavení se tím zásadně neprodlouží.

 

Druhou možností je nákup online skrz náš eshop.klinovec.cz. Nákup online má výhodu v tom, že zde zakoupené jízdenky můžete využít v jakýkoli den v zimní sezóně. Stačí se jen zaregistrovat a mít u sebe čipovou kartu. Do 12.12. lze navíc na e-shopu nakoupit Denní a Sezónní skipasy s výraznými slevami!

Certifikát bezinfekčnosti si nahrajete ve správě svého profilu v sekci nastavení, případně ve správě své rodiny. Použít lze aplikaci Tečka nebo můžete připojit celý certifikát jako přílohy v pdf či jpg. Systém poté zkontroluje, zda je vložený certifikát platný. U dětí do 12 let není certifikát nutný, je ovšem nutné vyplnit u člena rodiny datum narození.

Věříme, že se těšíte na zimní sezónu stejně jako my! A doufáme, že si konečně užijeme hory naplno! #teamklinovec

Více času na lyžování
pořiďte si skipas online