Rodiny

Rodiny na
Klínovci

Letní zážitky pro všechny

Půjčovna koloběžek

kolobezky

Užijte si letní Klínovec  netradičním způsobem

Trampolínové centrum

Trampolíny na vrcholu Klínovce

Veselé vyžití i pro začátečníky a děti

Věž Božího Daru

DCIM100MEDIADJI_0056.JPG

popisek k věži

Agricola

Agricola_Aquacentre_-_13

Agricola

Fundora

funwalls_03

Tip na výlet do blízkého zahraničí

Trail Park Klínovec není určen pouze zkušeným cyklistům. Areál nabízí 30 km trailů čtyř obtížností od nejlehčích po ty náročnější. Nechybí ani půjčovna a kompletní zázemí. Lehké stezky jsou vhodné i pro začínající cyklisty a tedy i pro děti. Obzvláště zábavné jsou při sjezdu na našich obřích terénních koloběžkách. Rozcvičit se navíc můžete na Pump Trucku přímo na vrcholu. Vy i Vaše děti určitě ocení, že celý areál je jako jediný v ČR kompletně obsluhován lanovkou. Cestou nahoru si tedy odpočinete a jako bonus se můžete pokochat krásnými výhledy do okolí.

Půjčovna
kol a koloběžek

Na Klínovci se o vás postaráme ve všech ohledech. V naší půjčovně máme připravena kola pro malé i velké. Snadná rezervace i vrácení. Ke každému zapůjčenému kolu nebo koloběžce vás navíc zdarma vybavíme cyklistickou helmou

Nahoře nasednete, dole jednoduše vrátíte

Nabízíme možnost zapůjčení kola/koloběžky u horní stanice lanové dráhy Prima Express (Jáchymovská) a po projížďce vrátit u spodní stanice lanové dráhy Prima Express (Jáchymovská). Naleznete u nás také doplňky a vše potřebné pro vaše pohodlí, budete tak mít veškerý komfort.

centrum
Trampolín

Pro naše nejmladší návštěvníky máme k dispozici nově vybudované trampolínové centrum. Přijďte si zaskákat na obří nafukovací trampolíně, vodní posteli nebo hopsa koulích.

Trampolíny na vrcholu Klínovce

Skákejte celý den

Trampolínové centrum navazuje přímo na terasu restaurace U Staré lanovky a vy si tak můžete s poklidem vychutnávat občerstvení s výhledem na hrající-si děti. Jednorázové vstup činí 100 Kč a je neomezený po celý den. Můžete tedy vycházet a zase přicházet, jak se vám to hodí.

Věž
Božího Daru

Pohlédněte do krajiny z nejvýše položené rozhledny Krušných hor. Za příznivého počasí otevřeno denně duben – říjen.

Rozhledna na střeše Krušných hor

Navštivte rozhlednu na vrcholu Klínovce, která je součástí kdysi historicky významného hotelu. Stála zde už v 19. století, od 80let však byla ve velmi špatném stavu, hrozil jí dokonce zánik, ale v roce 2013 byla znovu zrekonstruována.

západ slunce Klínovec

Agricola

Po sportovním výkonu si vaše tělo zaslouží pořádný odpočinek. Podpořte svou regeneraci pobytem v sauně, v solné jeskyni nebo si odpočiňte při masáži.

Z kola rovnou do aquacentra

Využijte služeb aquacentra Agricola a nechte se hýčkat na masáži, prohřejte se v jedinečném saunovém dole nebo si můžete zaplavat v místním bazénu s tobogánem.

Fundora

Vyrazte přes hranice k sousedům a užijte si kopec zábavy s dětmi nebo partou přátel v nejmodernějším indoorovém zábavním centrum v Německu. Pokud se při nákupu vstupného prokážete jízdenkou z areálu obdržíte 10% slevu.

Funtastické zážitky

Fundora nabízí široké spektrum sportovních a zábavných možností k vyžití jako trampolínový park, virtuální realitu, 3D minigolf, lezecké stěny, laserové prolézačky nebo unikátní labyrint. Rozhodně stojí za návštěvu!

Více času na lyžování
pořiďte si skipas online