• info@klinovec.cz

S ČT SPORT NA VRCHOL

V pátek 6.2. a sobotu 7.2.2015 se ve SKIAREÁLU KLÍNOVEC na sjezdovce Pod Zámečkem uskuteční závody v obřím slalomu, které jsou součástí 5. série lyžařské reality show s ČT Sport na vrchol pořádané Českou televizí ve spolupráci se Svazem lyžařů ČR. Určeny jsou všem milovníkům alpského lyžování, jež nejsou držiteli kódu Svazu lyžařů ČR v alpských disciplínách, freestylovém lyžování ani v kategorii masters. Čtyřech předchozích ročníků se zúčastnilo více než 10 000 amatérských lyžařů a lyžařek. Na děti do 12 let čeká profesionální tým odborníků, který ve speciální trati bude mezi dětmi hledat skryté talenty, ale především bude chtít všechny děti, bez rozdílu, zabavit.

Celé show se zúčastní v roli lyžařských odborníků a poradců bývalí reprezentanti Lucie Pešánová Hrstková a Borek Zakouřil. O dětskou část projektu, tzv. Hvězdičku, se bude starat tým kondičního trenéra české reprezentace Josefa Andrleho.

Účastníci nejsou věkově omezeni, do soutěže se však započítávají pouze výsledky dosažené účastníky ,  jejichž věk narození je 2001 a starší. Účastník se nemusí předem nikde registrovat. Pouze přijede na start závodu (rozpis soutěže a rozmístění na sjezdové tratě je na webu), tam podepíše souhlas s podmínkami soutěže, obdrží zapůjčené startovní číslo a může závodit Více informací naleznete zde: http://www.ceskatelevize.cz/…na-vrchol-5/

  • 6.2.2015
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.