CineStar snowpark OPENING & Snowboardel Test Tour 2024

4.02. 2024

Minulou sobotu jsme v CineStar snowparku na Neklidu hostili druhou ze zastávek Snowboardel Test Tour 2024 a zároveň s nimi proběhl i OPENING. I když nám počasí zpočátku moc velké naděje na příjemně strávený den na kopci nedávalo, tak ti, kteří se nenechali odradit, si nakonec užili perfektní den plný zábavy a nových zkušeností.

Díky Snowboardelu jsme si mohli testnout modely snowboardů od světoznámých značek (Nitro, Ride, Capita, GNU, Lib Tech, K2, …). Kluci ochotně montovali jedno vázání za druhým tak, aby si každý mohl vyzkoušet, co mu vyhovuje. V CineStar snowparku mezitím poklidně probíhal freestylový open contest. Všichni rideři mohli využít zvýhodněné jízdné za 500,- CZK, včetně startovného a mohli se také ZDARMA občerstvit u grilu.

Park samotný snad v lepší kondici být nemohl, a to i přesto, že jeho přípravy probíhaly v podmínkách, které mohou seslat jen hory. Ani silný vítr, déšť a tma však naše shapery neodradila, a to bylo opravdu znát. Po dopoledních rozjížďkách za doprovodu skvělé hudby i speakera jsme mohli být svědky freestylové přehlídky snowboarďáků a freeskierů, která stála opravdu za to!

Celkem 52 účastníků rozdělených do pěti kategorií předvádělo jeden trik za druhým a usilovali tak o co nejlepší výkon, ale také o ceny v hodnotě 100.000, – CZK, které poskytnul Snowboardel.

 

A jak to dopadlo?

Snowboard děti holky:

1. Mája Krauerová
2. Nikol Koucká
3. Barbora Houšková

Snowboard děti kluci:  

1. Jonáš Krauer
2. Robin Koucký
3. Pavel Mareš

Snowboard ženy:

1. Klára Suchanová
2. Anna Chymčáková
3. Magie Adamcová

Snowboard muži:

1. Martin Plch
2. Roman Zaňka
3. Jan Rovenský

Freeski:

1. Vojta Daňko
2. Miloslav Chvapil
3. Matyáš Juřík

 

Děkujeme všem účastníkům i fanouškům! Další akce ve snowparku, na kterou se můžete těšit je legendární Retro jam – 16.3.2024!

Více času na lyžování
pořiďte si skipas online