Spuštění letní sezóny

18.05. 2021

Společně jsme se dočkali a tento pátek 21.5.2021 zahajujeme letní provoz Trail Parku!

Lanová dráha Prima Express z Jáchymova vás sveze nově již od 9 do 18 hodin a zajezdit si můžete na trailech Rubin, Baron, Ilegal a Downhillové trati v jejich celé délce a kráse. Na Azur se budete moci napojit mezi 3. a 4. sekcí, jeho horní část musí zůstat pro tuto chvíli uzavřena – respektujte a počítejte prosím s tímto omezením, opak by nám velmi zkomplikoval další práci.

Stále ještě můžete využít slevy k nákupu sezonních a celoročních ticketů přes e-shop: https://eshop.klinovec.cz/shop. Pokud bychom byli nuceni zavřít z důvodu vládního nařízení, budeme jízdné kompenzovat dle reklamačního řádu.

V případě neplánované návštěvy, kdy si nemůžete koupit ticket pohodlně online, budou otevřeny pokladny od 9 do 18 v budově půjčovny nad parkovištěm.

Občerstvit se můžete ve stánku u nástupu na lanovou dráhu a také na vrcholu v restauraci U Staré lanovky, kde můžete začít snídaní od 9:30 – zatím pouze na zahrádce dle platných nařízení.

Dále prosíme návštěvníky, aby používali parkoviště u spodní stanice lanovky v Jáchymově, v případě vrcholu pak POUZE vyznačená parkoviště za závorou při odbočce na vrchol a u hotelu na vrcholu.

Karavanem je možné zaparkovat na parkovišti pod lanovkou v Jáchymově (P4 a P5), pokud chcete zůstat přes noc, hradíte poplatek 330,- Kč/den na pokladně – v ceně je elektřina a přístup do WC. Upozorňujeme, že není možné kempovat na vrcholu Klínovce na pozemcích Skiareálu Klínovec, tzn. v blízkosti lanových drah a spojovacích cest, využívejte prosím pouze místa k tomu určená viz text výše, děkujeme, že nám pomůžete udržet vrchol v čistotě a s minimem aut.

Jak jste již zvyklí, tak v rámci celého areálu prosíme o dodržování platných hygienických nařízení a doporučení. Děkujeme za pozornost a těšíme se na vás!

Více času na lyžování
pořiďte si skipas online