Svoboda a více času na lyžování

13.02. 2020

Revoluční přístup v prodeji skipasů! Spolu s novým webem jsme si pro Vás připravili novinky i v našem eshopu.

 

  ESHOP PLNÝ SVOBODY

To přináší nákup našeho skipasu online. Vyhněte se frontám a namiřte si to rovnou na svah. To vše navíc s pocitem naprosté svobody. Jen u nás si totiž můžete koupit skipas za jednotnou cenu a přijet kdykoliv se Vám zachce. Žádné stresové plánování a strach, jestli někdo neonemocní. Nakupte za cenu STANDARD sezóny a přijeďte, kdy se Vám to hodí.

Opustili jsme totiž zažitý model nákupu skipasů na určitý den a snažili se celý proces pro vás, co nejvíce zjednodušit. Nyní si můžete zakoupit skipas za cenu STANDARD sezóny a můžete přijet kdykoliv se vám zachce – třeba i o víkendu v TOP sezóně. Stanete se tak absolutními pány svého času.

 

    Co je potřeba?

VLASTNIT ČIPOVOU KARTU SKIDATA – to je ta karta na kterou Vám jsou nahrávány skipasy a díky které můžete projít turnikety. Tuto kartu je nutné mít fyzicky u sebe, protože pouze na její specifické číslo bude nahráno oprávnění pro průchod turniketem. Pokud takovou kartu od nás nemáte, tak nezoufejte, použít můžete použít i karty SKIDATA z jiných areálů, ať už z ČR nebo ze zahraničí. A pokud ani tak žádnou nemáte, doporučujeme si při příští návštěvě skiareálu tuto čipovou kartu ponechat, abyste jí příště mohli použít. Držte si svou čipovou kartu stejně jako tu platební.

Poté se už stačí pouze zaregistrovat na našem eshopu, vyplnit číslo čipové karty a zaplatit platební kartou.

 

ČIPOVÁ KARTA –> REGISTRACE -> PLATBA KARTOU =  VÍCE ČASU NA LYŽOVÁNÍ

 

čipová karta Skidata

 

    Co mohu zakoupit?

Online lze zakoupit denní, vícedenní a sezónní jízdné. Pro nákup bodových či hodinových jízdenek musíte navštívit naše pokladny.

 

    Skipas jako dárek? Ihned a bez lítání po obchodech.

Sháníte dárek na poslední chvíli a nechce se vám běhat po obchodech. Nakupte skipas online ve formě dárkového poukazu a máte hotovo! Dárkový poukaz vám přijde na email a vše stačí jen zabalit. Poukaz lze vyměnit za skipas na jakékoliv pokladně v areálu oproti vratné záloze 50,-Kč za čipovou kartu.

 

    Jsi student? Nakupuj pohodlně online!
Využij ISIC kartu a nakupuj výhodně. Studenti mohou využít slevu na veškeré denní a vícedenní skipasy v našem eshopu, případně i na Sezónní skipas platný v InterSkiregionu Fichtelberg – Klínovec. Stačí si vybrat studentský tarif a do správného pole napsat číslo vašeho průkazu.

ALE POZOR! SLEVY NA ISIC LZE UPLATNIT POUZE PŘI NÁKUPU ONLINE!

 

    Darujte zážitek. Darujte jízdu rolbou!

Také vás zajímá, co se v areálu děje po ukončení provozu. Do akce vyjíždějí naši milování rolbaři se svými nadupanými stroji a dělají vše proto, abychom měli druhý den krásný podklad. V našem parku najdete ty nejmodernější a nejnadupanější mašiny a právě v těch se můžete hodinu povozit s našimi zaměstnanci. Stačí jen zakoupit dárkový poukaz.

 

-> PROZKOUMAT NOVÝ ESHOP

 

eshop Klínovec

Více času na lyžování
pořiďte si skipas online