Z lyžování rovnou do Lázní

11.12. 2020

Unikátní propojení lázeňského města s kvalitním lyžováním nabízí město Jáchymov. Toto město je totiž přímo spojeno s naším areálem, a to pomocí sjezdovky s příznačným jménem Jáchymovská a navazující lanovkou Prima Express. Nástupní terminál LD Prima Express se nachází pouhé 3 km silnicí od centra města. Díky tomuto propojení vzniká unikátní oblast s celodenními a nadstandardními službami, vhodné jak pro páry hledající sport a relax, tak pro rodiny s dětmi.

Astoria

Blok secesních budov v srdci Jáchymova doplňuje svou pastelovou fasádou a balkóny tu pravou lázeňskou atmosféru, a vytváří dojem pohody a klidu, za kterým do Jáchymova jezdí hosté již mnohá desetiletí. Komfortní pokoje a rodinné apartmány jsou ideálním zázemím pro odpočinek po sportovním vyžití či po procedurách. Sportovcům je k dispozici úschovna kol a lyží, rodinám dětský koutek a milovníkům relaxu saunový svět, který se nachází pár kroků od hotelu. Hosté tak mohou přecházet z pokojů do sauny oděni v županech. Hotel se nachází pouhé 3 km od dolní stanice lanovky na Klínovec.

Relax v centru Agricola

Lázeňské centrum Agricola nabízí svým hostům krásný plavecký bazén s vířivkami, jedinečný saunový svět vystavěn v duchu hornické tématiky, solnou jeskyni, slunečnou terasu s pláží a wellness centrum s pestrou nabídkou procedur. Pro malé návštěvníky nechybí tobogán a brouzdaliště či bistro s pestrou nabídkou oblíbených dětských pokrmů.. Agricola je ideální místo na regeneraci namožených svalů po celodenním výkonu na mrazivých svazích Krušných hor.

Radium Palace

Honosná neoklasicistní budova hotelu Radium Palace dává návštěvníkům Jáchymova jasnou zprávu o své dominantní roli mezi architektonickými skvosty regionu. Své hosty vítá v komfortně zařízených pokojích a apartmá již od roku 1912. Hotelový interiér odráží zlatou éru lázeňství a nabízí pocit noblesy a luxusu. Disponuje plaveckým bazénem a lázeňským centrem s pestrou nabídkou procedur. Komplexnost služeb završuje gastronomická nabídka hotelových restaurací a krásné prostředí zimní zahrady.

 

Restaurace U Vodopádu

Historická lázeňská atmosféra se zrcadlí ve skleněné fasádě moderně pojaté budovy restaurace U Vodopádu, která jako by podtrhávala kontrast mezi bohatou minulostí lázní a jejich současným moderním provozem. Vzdušné prostředí restaurace doplňuje menu oblíbených pokrmů české i mezinárodní kuchyně, připravované nejen v chuťové harmonii, ale i k vizuálnímu potěšení hostů. Restaurace je pro hosty lázní i veřejnost k dispozici každý den. Název restaurace odkazuje na horský potůček padající volným pádem po stráni u vstupu do objektu.

 

Více času na lyžování
pořiďte si skipas online